ŠKOLA O PRÁZDNINÁCH NEZAHÁLÍ

Před koncem školního roku jsme zakoupili tolik očekávaný konvektomat do školní jídelny. Paní kuchařky vyzkoušely s šéfkuchařem recepty a vaření při plném provozu školy a pochvalovaly si praktičnost a funkčnost nového zařízení, které se stalo jejich pomocníkem. Během prázdnin ve škole probíhají práce ve třídách – oprava a nátěr parket, malování. Pro žáky 4. a 5. ročníku ZŠ instalujeme novou triptychovou interaktivní tabuli, společně s obcí vybudujeme nové šatny a vybavíme šatními skříňkami. V mateřské škole proběhlo odstranění vnitřního zateplení, byla natažena nová vnitřní omítka na severní stěně, opravili a natřeli jsme parkety, vymalovali a položili nový koberec. Pro pedagogy a provozní zaměstnance zlepšujeme pracovní prostředí v horním kabinetu.