Zahájení školního roku 2016/2017

HOLA, HOLA ŠKOLA VOLÁ !

PRÁZDNINY UTEKLY JAKO VODA V NAŠÍ ŽERMANICKÉ PŘEHRADĚ V MINULÉM ROCE.

VĚŘÍM, ŽE SE NAŠI ŽÁCI DO ŠKOLY TĚŠÍ 🙂  BUDOUCÍ PRVŇÁČCI URČITĚ A TAKÉ RODIČE, KTEŘÍ NÁM OPĚT RÁDI SVĚŘÍ SVÉ DĚTI – DĚKUJI JIM ZA PROJEVENOU DŮVĚRU. OSTATNÍ ŽÁCI SE MOHOU RADOVAT ZE ŠKOLY V PŘÍRODĚ V BÍLÉ, KDE NÁS ČEKÁ HODNĚ DOBRODRUŽSTVÍ A ZÁŽITKŮ.

SRDEČNĚ ZVU NA SPOLEČNÉ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2016 – 2017 DĚTI Z MATEŘSKÉ ŠKOLY, ŽÁKY ZÁKLADNÍ ŠKOLY, MAMINKY, TATÍNKY, SOUROZENCE, BABIČKY, DĚDEČKY, PANÍ STAROSTKU, ZÁSTUPCE OBECNÍHO ÚŘADU A OBCE LUČINA, KLUBU RODIČŮ A VŠECHNY PŘÁTELE ŠKOLY DO TĚLOCVIČNY ŠKOLY 1. ZÁŘÍ 2016 V 08:00 HOD.

PŘEJI VŠEM POHODOVÝ A ÚSPĚŠNÝ ŠKOLNÍ ROK

HODNĚ ŠTĚSTÍ!

                                     Mgr. Ilona Racková
                                     ředitelka školy