KARANTÉNA V MŠ

Uzavření MŠ Lučina z důvodu karanténních opatření

Z důvodu karantény je MŠ od 08.02.2021 KHS uzavřena až do odvolání.

Všechny děti, které byly v MŠ v pondělí 01.02.2021 byly s Covid pozitivní osobou, musí zůstat v karanténě.

Karanténa znamená, že nikam nesmíte chodit, musíte být doma, maximálně na zahradu u rodinného domu, na které se nesmíte stýkat s další osobou mimo domácnost. Neměly by tam chodit ani návštěvy.

Zákonní zástupci dětí budou kontaktováni pracovníky call centra o nařízené karanténě a budou jimi poučeni o karanténních opatřeních, popřípadě budou objednáni se svým dítětem na odběrové místo na testy. Buďte součinní v případě kontaktování na Váš telefon.

Ostatním členům domácnosti karanténa nařízena není. Doporučuje se však, aby zvýšili při kontaktu s jinými osobami hygienická pravidla (rozestupy, roušky, atd.).

Je doporučeno, aby také zákonní zástupci sledovali svůj zdravotní stav a v případě potřeby kontaktovali svého lékaře.

SLEDUJTE WEBOVÉ STRÁNKY ŠKOLY S AKTUÁLNÍMI INFORMACEMI

Vyvěšeno: 05.02.2021